Ukrainian English Russian
товарів (0)

Explore

Наш перший крок в імплантологію.

16 березня 2019року "Наш перший крок в імплантологію" - теоретично-практичний курс із мега-професіоналом, чудовим лектором Андрієм Ґауком. Надзвичайно інформативний та легкий для сприйняття. Практикуючі лікарі, стоматологи -інтерни, а також студенти старших курсів мали змогу не тільки побачити фото-приклади маніпуляцій в імплантології, а й спробували зафіксувати свій перший імплантат на моделі. Дуже приємна аудиторія слухачів, ми вдячні за Ваш за вибір. 

351 COM_CONTENT_REVIEW
|

Майстер-клас "Виготовлення композитних вінірів у прямій техніці" від Наталії Сініциної

​Лекція та майстер-клас "Виготовлення композитних вінірів у прямій техніці" від Наталії Сініциної відбувся 4-5 червня 2016р, у навчальному центрі King West Medical. Кожен учасник виготовив вінір прямим методом на верхньому центральному різці, за принципом біоміметики Сергія Радлінського. Раді були зустрічі із Наталею у Львові, плануємо наступний курс на осінь))

933 COM_CONTENT_REVIEW
|

Лекція Олега Кулигіна "Оперативна ендодонтія - консервативний підхід"

King West Medical запросили у гості Олега Кулигіна, лекція "Оперативна ендодонтія - консервативний підхід" відбулась 28 травня 2016року. Цікавий, інформативний теоретичний курс із відеодемонстрацією відвідали лікарі, інтерни та студенти Львова та Львівської області. Дякуємо Олегу Борисовичу за візит до нас. Чекаємо нових зустрічей!

886 COM_CONTENT_REVIEW
|
1775 COM_CONTENT_REVIEW
|