Ukrainian English Russian
товарів (0)

Події

Щоденна ендодонтія. Що це?

6 - 7 липня, в святкові теплі вихідні - відбувся теоретично-практичний курс І.Ноєнко - "Щоденна ендодонтія. Що це?". Як і минулого разу надзвичайно сильний та змістовний курс, із розглядом важких випадків та відпрацюванням мануальних навиків інструментальної обробки каналів.  

1097 COM_CONTENT_REVIEW
|

Безметалеві реставрації в практиці лікаря-стоматолога. Теоретично-практичний курс.

Потужний теоретично-практичний курс Віталія Наумова відбувся у нашому навчальному центрі King West Medical. Максимум нової інформації, особливості препарування, клопітка робота на моделі - усім учасникам вдалось впоратись із поставленими завданнями. Очікуємо нових зустрічей.

1207 COM_CONTENT_REVIEW
|

Відновлення втрачених твердих тканин зубів за допомогою стандартних коронок в дитячій стоматології

Травневий курс Олега Ковнацького - "Відновлення втрачених твердих тканин зубів за допомогою стандартних коронок в дитячій стоматології". Цікавий, інформативний практичний курс, де учасники мали змогу самостійно препарувати бокові та фронтальні зуби під естетичні коронки, а також встановити металеві коронки. Дякуємо лектору за приділену увагу кожному із учасників. Очікуємо нових зустрічей із новими тематиками.

 

1166 COM_CONTENT_REVIEW
|

Біологічні і терапевтичні аспекти регенерації тканин при захворюваннях пародонту і слизової оболонки рота.

Третій рік поспіль на останні дні календарної зими припадає курс Юлії Чумакової із пародонтології. Особливу увагу цьогоріч було приділено використанню гіалуронової кислоти в стоматологічному лікуванні. Склад, властивості, показання і методи використання - все це детально та покроково було показано і розказано у теоретичній частині. На практиці - учасники відпрацьовували мануальні навики ручного скейлінгу та кюретажу пародонтальних кишень на моделях.
Дякуємо усім присутнім за увагу, та окрема подяка чудовому лектору за приділений нам час)

1176 COM_CONTENT_REVIEW
|

Комбінація аналогових і цифрових технологій в стоматологічній реабілітації пацієнтів

Курс Максима Лєснухіна - " Комбінація аналогових і цифрових технологій в стоматологічній реабілітації пацієнтів", не залишив байдужими пів сотні слухачів. Щоб досягати фантастичних результатів потрібно слідувати та приймати нові, прогресивні технології. Насичена програма курсу, багато нових даних, море вражень від учасників. Ми вдячні Максиму за приділений нам час. 

Чекаємо нових курсів у Львові.

 

1283 COM_CONTENT_REVIEW
|

Щоденна ендодонтія. Що це? (дводенний курс теорія + практика)

Пізнавальний курс із ендодонтії зібрав у стінах навчального центру KWM понад 90 учасників. Практична частина з відпрацювання мануальних навиків інструментальної обробки каналів, не менш цікава та інформативна. Ми сподіваємось ви отримали максимум нової техніки щодо роботи з каналами. Дуже приємно, що наші курси відвідують як лікарі-початківці, так і досвідчені професіонали своєї справи.
Дякуємо усім присутнім, чотири дні інтенсивної праці з вами були надзвичайно легкими та в приємній атмосфері, яку ви створили.
Окрема подяка лектору, чекаємо нових зустрічей.
 
1193 COM_CONTENT_REVIEW
|