Ukrainian English Russian
товарів (0)

Ксенія Лазарева разом з King West Medical провели семінар у Мукачево

5 квітня, у суботу, в місті Мукачево Ксенія Лазарева провела семінар на тему «Побудова переднього та бокового зубів зі штифтом та без штифта». Лектор на прикладі власних робіт показала лікарям-стоматологам, як потрібно реставрувати зуб, щоб він не втрачав своєї функціональності.

Лікарі та інтерни – відвідувачі семінару - були надзвичайно задоволені, що до них приїхала такий кваліфікований та щирий лектор:
«Дуже дякуємо за цікавий, на високому рівні виступ. Лектор нас дуже зацікавила не тільки теоретичним виступом, а й практичним втіленням своєї техніки. Хочеться ще не раз бути присутньою на таких лекціях, щоб навчитись нового», - поділилась враженням інтерн Світлана Ковач з Ужгорода.

«Лекція інформативна, надзвичайно цікаво і головне – основана на реальних клінічних випадках не тільки одного лікаря, а цілої школи лікарів Сергія Радлінського. Радий, що отримав таку можливість. Дякую організаторам, що привезли нам такого лектора», - розповів лікар-стоматолог Михайло Сливка.

Семінар у Мукачево King West Medical проводив вперше. Приємно було побачити людей, які прагнуть до нових знань. Тому впевнені, що цей семінар не останній. Тим паче Мукачево зустріло нас сонячною та теплою погодою, а це хороший знак. До нових зустрічей!