Ukrainian English Russian
товарів (0)

Тарас Городецький розкрив таємниці ендодонтії для учасників семінару

У суботу, 26 квітня, у навчальному центрі King West Medical відбулася лекція «Прийняття рішення при плануванні ендодонтичного лікування». Лектор Тарас Городецький – визнаний майстер справи – поділився з учасниками заходу власним досвідом та своєю філософією підходу до роботи.

«Ендодонтична праця найбільш важка з тої точки зору, що пацієнт не може оцінити її якості візуально, тому мотивувати лікування досить складно, а також нормам ендодонтичного лікування не приділено достатньо уваги в українському законодавстві – загальні норми не завжди можуть бути застосовані в кожному конкретному випадку», - почав лекцію Тарас Городецький.

Учасники залишилися задоволеними лекцію, адже почерпнули для себе чимало нової та корисної інформації для власної практики.

«Дуже насичена та результативна лекція, помічна для лікарів загальної практики», - розповіла лікар Наталя Логойда.
«Відкрито дуже багато моментів, які дійсно потрібні у щоденній роботі лікаря-стоматолога», - поділились враженнями лікарі медичного коледжу «Монада».

«Багато цінної інформації. Дуже цікава і змістовна лекція», - сказала лікар Романа Стеца.

Найближчим часом у нашому навчальному центрі відбудеться наступний етап лекцій по ендодонтії Тараса Городецького. Тому чекаємо з нетерпінням вас на наших семінарах.