Ukrainian English Russian
товарів (0)

Наші лектори

Віталій Наумов  

Віталій Наумов

Лікар-стоматолог ортопед. Приватна практика м. Одеса. Автор наукових робіт і співавтор двох патентів на винаходи в ортопедичній стоматології. Учасник і модератор професійних інтернет-спільнот. Засновник «Одеського стоматологічного клубу». З 2009 року провів понад 300 семінарів та майстер-класів на теми: «Препарування зубів під непрямі реставрації» та «Досконалість, втілена в кераміці».

Олег Ковнацький  

Олег Ковнацький

Дитячий стоматолог, завідувач дитячим відділенням "Клініки Дубнової" Стоматолог і Я ", м.Київ. Автор популярних статей на стоматологічну тематику, понад 15 публікацій в спеціалізованих виданнях, двох патентів на винахід, учасник та спікер вітчизняних і міжнародних симпозіумів та конференцій. Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології та Української академії дитячої стоматології.Автор проекту UCrown - beautiful smile for every child.

Ігор Ноєнко  

Ігор Ноєнко

 

Денис Перепьолкін  

Денис Перепьолкін

Лікар ортодонт, практикуючий ортопед з 10 річним стажем. Встановив більш як 150 міні-імплантатів, системи Fex crew. Регулярно проводить лекції по МІ для ортодонтів по всій Україні.

Наталія Біденко  

Наталія Біденко

Доктор медичних наук, професор кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Київ), практикуючий лікар-стоматолог. Автор понад 30 книг, серед яких – монографії, підручники, практичні та навчальні посібники, а також понад 150 публікацій в періодичних медичних виданнях України та інших країн. Член правління Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології, дійсний член Міжнародної асоціації дитячої стоматології. Неодноразово виступала з лекціями і доповідями в Україні та за її межами.

Павло Мілованов  

Павло Мілованов

СЕО та співзасновник Artdental Laboratory, технік-демонстратор компанії GS, кераміст з 10 річним стажем. Основний напрямок - виготовлення безметалевих реставрацій у естетичній зоні.

Максим Лєснухін  

Максим Лєснухін

Основна спеціалізація – реконструкція зубних рядів і посмішок пацієнтів безметалевими конструкціями. Експерт в області естетичного протезування на зубах та імплантах, постійний доповідач, проводить авторські майстер-класи в Україні та за її межами. Активний учасник міжнародних конгресів і симпозіумів. Автор та співавтор наукових статей, публікацій.

Юлія Чумакова  

Юлія Чумакова

Доктор медичних наук, профессор, лікар-стоматолог вищої категорії. Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP), асоціативний директор Міжнародної організації POSEIDO (The Periodontology, Oral Surgery, Esthetic and Implant Dentistry Organisation, Швейцарія), опініон-лідер компанії EMS (Швейцарія).
З 1997 р. до 2015 р. – зав. відділом захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». На даний час – приватна практика, лікар-пародонтолог, клініка «Медіан», м. Одеса.
Автор понад 150 публікацій у наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України. Представляє Україну на Міжнародних Конгресах з питань професійної гігієни порожнини рота (Базель, 2016), пародонтології (Відень, 2012; Париж, 2014; Лондон, 2015) та лазерної стоматології (Рим, 2011; Флоренція, 2012; Брюссель, 2013). Регулярно відвідує численні курси-трейнинги (SWISS DENTAL ACADEMY, Швейцарія, 2015, 2016), майстер-класи та семінари за кордоном (Стокгольм, 2008; Сінгапур, 2009; Гонконг, 2012; Париж, 2014; Берлін, 2014; Монако, 2013, 2016).​

Лариса Дахно  

Лариса Дахно

Лікар – стоматолог хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки лікаря Дахно, м.Київ і Central Laboratory Diagnosis Of The Yead (www.tomograf.ua); член European Association For Cranio-Maxillo-Facial Surgery (ID 102960), European Academy Of Dento Maxillo Facial (ID 100001988), Міжнародний Медичний Simplant Academy ( з 2005 року), International Team For Implantology ITI (ID 42537). Приймає активну участь в розвитку щелепно-лицевої радіології та хірургії.

Катерина Гераніна  

Катерина Гераніна

м.Полтава, дитячий лікар-стоматолог, головний лікар стоматологічного центру(м.Полтава), діючий член IAPD, української Асоціації Профілактичної і Дитячої стоматології, володарка звання «Найкращий лікар-профілактист 2014р.», автор наукових статей з дит.стоматології. Особливу увагу приділяє естетичній реабілітації дітей.

Адріана Бариляк  

Адріана Бариляк

К.М.Н., ас.каф. терапевтичної стоматології ЛНМУ ім. Д.Галицького дипломований спеціаліст Академії лазерної стоматології SOLA (Відень, Австрія), зав.відділенням лазерної стоматології центру стоматологічної імплантації та протезування “ММ”.

Наталія Савоста  

Наталія Савоста

Лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» з 1996року, спеціалізується на художній реставрації і ендодонтії, проходила навчання в найкращих стоматологів-ендодонтів світу. Наталія є викладачем основного курсу з реставрації з використання біоміметичного методу Сергія Радлінського, викладач фантомного курсу з сучасної ендодонтії учбового центру «Аполлонія», сертифікований тренер компанії Dentsply, викладач майстер-класів з відео-демонстрацією з реставрації зубів з використанням біоміметичного методу Сергія Радлінського, а також з ендодонтії.

Олег Кулигін  

Олег Кулигін

Практикуючий лікар – ендодонтист, кандидат мед.наук, член Американської асоціації ендодонтистів, співзасновник «Українського ендодонтичного товариства», м.Київ.

Олексій Красножон  

Олексій Красножон

Стоматолог-ортопед елітної київської клініки «Дент-Ін». Спеціалізується на важких клінічних випадках, що потребують командного підходу до роботи. Головними складовими успішного протезування вважає чітке планування, глибокі знання і талант лікарів. Закінчив медичне училище №4 (Київ) за спеціальністю зубний технік у 1995 році. У 2000 році закінчив Національний медичний університет ім.А.А.Богомольця. Пройшов інтернатуру за спеціальністю «Ортопедична стоматологія». 2002-2007 рр. – стоматолог-ортопед в поліклініці №2 м. Києва. 2007-2009рр. - завідуючий стоматологічним відділенням в клініці «Медисса». З 2009 року працює в київській клініці «Дент-Ін».

Гула  

Гула Ігор Петрович

Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, стаж 25 років, закінчив Військово - медичну академію (м. Ленінград) у 1989 році, 4 місячне стажування в Ягелонському університеті (Польща ) по стоматологічній анестезіології, 9-річний стаж супроводу стоматологічних амбулаторних маніпуляцій.

Гаук  

Гаук Андрій Григорович

Головний лікар стоматологічної клініки “Клініка доктора Гаука”, Голова Львівського обласного осередку Асоціації стоматологів України, Голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації“ Асоціація приватно-практикуючих лікарів-стоматологів України”, Паст-Президент Ротарі Клубу «Львів-Леополіс», лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, лектор-консультант компаній Connect (Україна), Straumann (Швейцарія), Leader (Італія), Osstem Implant (Корея)

Radlinsky  

Радлінський Сергій

Доцент Української Медичної Стоматологічної Академії, головний лікар клініки-студії "Аполонія", засновник і видавець міжнародного журналу "ДентАрт", автор біоміметичного методу реставрації зубів, а також проекту міжнародних змагань у мистецтві художньої рестарації зубів "Призма-чемпіонат".

Заслужений лікар України з 1997 року, афілійований член Європейської Академії Естетичної стоматології, перший президент Української Академії естетичної стоматології. Проводить лекції та майстер-класи в країнах СНД, Балтії, а також Болгарії, Великобританії, Німеччини та Італії.

Сергій Радлінський є автором понад 50 наукових статей і публікацій. Почесний професор Української Медичної Стоматологічної Академії, почесний доктор Тбіліського  Державного Медичного Університету. У 2009 нагороджений Орденом Свічки МІжнародної Асоціації Стоматологічного Розвитку (IADP).

uhryn  

Угрин Мирон

 З 1984 року займається стоматологічної імплантацією. Доцент кафедри ортопедичної стоматології ЛДМУ ім. Данила Галицького. Директор Центру стоматологічної імплантації та протезування « ММ» (Львів, Україна). Президент Асоціації стоматологів України, президент Асоціації приватно-практикуючих лікарів-стмоатологів України, засновник і почесний президент Асоціації імплантологів України. Автор 124 опублікованих робіт, 175 виступів на конференціях України і за кордоном, автор 3 книг з дентальної імплантації , 3 методичних рекомендацій, науковий редактор 6 книг. Професійна діяльність відзначена в 2005 році Нагородою Міжнародного конгресу оральної імплантології за внесок у галузі освіти, в 2008 році Почесною грамотою Кабінету Міністрів України - за вагомий внесок у розвиток вітчизняної стоматології , 2009 - Заслужений лікар України

derejko  

Дерейко Лариса Василівна

К.м.н., доцент, консультант та лікар-пародонтолог стоматологічної клініки «Пародент», голова Львівського осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України (Львів)

Автор 98 наукових робіт. Лікар-стоматолог вищої категорії, спеціаліст в галузі патології пародонту.

horodetskuj  

Городецький Тарас Миколайович

Керівник спеціалізованої  приватної ендодонтичної клініки «Профідент-плюс» м.Львів, віце-президент Української ендодонтичної асоціації, лектор і організатор конференцій на ендодонтичну тематику. З 2000р. займається впровадженням новітніх технологій в ендодонтії на території України та Польщі. З 2010р. є авторизованим лектором корпорації Milestone Scientific (USA) по темі сучасне знечулення в стоматології,член Асоціації Імплантологів України.

volokitin  

Волокітін Олексій

лікар-стоматолог, приватна стоматологічна практика (Дніпропетровськ), лектор, член Української ендодонтичної асоціації, автор публікацій на тему ендодонтії та мікрохірургії. Напрямки діяльності: впровадження сучасних технології в ендодонтії з застосуванням операційного мікроскопу, наукові дослідження в галузі дентальної патоморфології

kruvko  

Ірина Кривко

лікар вищої категорії, власник клініки "Ваша стоматологія", лектор учбового центру Dent Line, медичний представник фірми Cura Dent

lazarjeva  

Ксенія Лазарєва

лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» Сергія Радлінського, редактор журналу про мистецтво в стоматології «ДентАрт», викладач базового курсу з реставрації із застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського, лікар-інструктор «Призма-чемпіонату», лектор навчального центру «Аполлонія».

ponomarenko  

Ольга Пономаренко

Лікар стоматологічної клініки-студії "Аполлонія", клінічний координатор міжнародних змагань у мистецтві художньої реставрації зубів "Призма - чемпіонату", викладач фантомних курсів у навчальному центрі "Аполонія", лектор навчального центру "Аполонія".

IMG 1285 1  

Наталія Сініцина

лікар стоматологічної клініки-студії «Аполлонія» Сергія Радлінського з 2002 року, викладач фантомного курсу в навчальному центрі «Аполлонія» і сертифікований тренер компанії Dentsply, лікар інструктор «Призма-чемпіонату», викладач майстер-класів з відеодемонстрацію з реставрації зубів з застосуванням біоміметичного методу Сергія Радлінського і курсу по реставрації для лікарів-інтернів. Має величезний досвід і широку географію виступів.

sinitsja  

Володимир Синиця

кандидат медичних наук, доцент ЛНМУ ім. Данила Галицького, юрист, керуючий партнер юридичної компанії “Правові консалтингові системи”

svetskuj  

Свєцький Віталій

технік-демонстратор компанії Matchmaker.
м. Москва

irshak  

Іршак Галина Богданівна

Постійний учасник та доповідач різноманітних конференцій та семінарів по терапевтичній стоматології та профілактиці стоматологічних захворювань. Провідний лікар гігієніст-пародонтолог приватної стоматологічної клініки "Top Dent" (Львів)

Foto Sveta  

Коломієць Світлана

кандидат медичних наук асистент кафедри, лікар вищої категорії, м.Полтава

pleshakova  
Плєшакова Вікторія Володимирівна
Лікар-стоматолог-пародонтолог клініки "Пародент"
paladovska  
Паладовська Мар'яна Віталіївна
Лікар-стоматолог-пародонтолог клініки "Пародент"